Poznaj bliżej tenderflame

Najczystsze płomienie

TenderFlame to przede wszystkim płomienie. Najczystsze z możliwych. Naszym głównym celem jest, by każdy mógł cieszyć się przyjemnym płomieniem nieszkodliwym dla środowiska oraz nie zanieczyszczającym powietrza, którym oddychamy. Stale pracujemy, aby nasz ślad środowiskowy był jak najmniejszy, a wszystkie działania podejmujemy z poszanowaniem przyrody i innych ludzi. Oferujemy płomienie w różnorodnych formach – od małych świec, po duże kominki. Wszystkie wyposażone są w tę samą, inteligentną technologię oraz wykorzystują to samo, bezpieczne i czyste paliwo.

Grono przyjaciół TenderFlame w Europie stale rośnie. Wkrótce w rękach naszych klientów będzie ponad 1 000 000 dużych i małych płomieni, które zachwycają i ogrzewają ludzi w mieszkaniach, na łodziach, w ogrodach oraz na balkonach. I ogrzewa nas. Opracowaliśmy niepotrzebujące wentylacji kominki bez dymu, czysto palące się alternatywy dla podgrzewaczy i innych małych świec oraz ekologiczne płomienie dla każdego, kto pragnie przytulnej atmosfery bez nieprzyjemnych zapachów i obawy o sadzę Tenderflame jest zarówno przytulny, jak i ciepły.


Najważniejszy jest żywy płomień – kupując go, zyskujesz ciepło.

Największy z naszych produktów generuje moc przekraczającą 2000 watów, co jest porównywalne do dwóch tradycyjnych kaloryferów. Dobrze radzi sobie w kwaśne dni. Cieszymy się, że wprowadzane są coraz bardziej rygorystyczne ograniczenia w zakresie czystości powietrza, którym oddychamy, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pojawiają się kolejne ekologiczne „ograniczenia prędkości” i zakazy palenia drewnem. Dobrze więc wiedzieć, że istnieje grupa entuzjastów płomieni, którzy projektują i produkują je w nowatorski sposób – jako czyste, przytulne, z wiecznymi knotami i całkowicie bezpiecznym oraz nieszkodliwym dla środowiska paliwem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.