Czyste, bezpieczne i inteligentne!

Natura się zastanawia – my też. W ten sam sposób, w jaki rośliny wciągają wodę do łodyg, możemy podnieść tkany metalowy knot.

Nasz stalowy knot

Aby zaszedł ten efekt kapilarny, ciecz musi nagrzać się do temperatury ponad 104 stopni Celsjusza stając się na tyle rzadką, że może „płynąć do góry”. Produkty TenderFlame posiadają opatentowany stalowy knot. który nigdy się nie spali i nie wymaga żadnej konserwacji. Jest też prawdopodobnie jedynym na rynku, który ma dożywotnią gwarancję. Nie da się zapalić ani samego knota, ani samego paliwa. Płoną one jedynie razem. Podczas zachodzącego całkowitego spalania nie ma żadnych zapachów, cząstek sadzy ani niczego innego, co zanieczyszczałoby powietrze, którym oddychamy.

Testy

Przeprowadziliśmy obszerne badania w renomowanych laboratoriach w Norwegii, Szwecji i Niemczech. TenderFlame pali się czysto! Jeśli porównamy płomień zwykłego podgrzewacza z naszą świecą o podobnym rozmiarze, ten pierwszy „kopci” 8 razy mocniej! Ta sadza to w rzeczywistości niespalony węgiel, więc z podgrzewacza emitowane jest więcej oleju niż z TenderCandle

Nietoksyczny i bezpieczny

Nasze paliwo TenderFuel jest nietoksyczne i można je bez obaw wylać bezpośrednio do zlewu. Nie ma też żadnych ograniczeń dotyczących przechowywania więc możesz trzymać w domu jego dowolną ilość. TenderFlame spala się czysto i daje jasne światło, podobnie jak tea light. Paliwo TenderFuel jest tak bezpieczne, że nawet bezpośrednie polanie nim palącego się knota niczym nie grozi.

Tak, TenderFlame jest stuprocentowo bezpieczny w użytkowaniu, mimo to należy jednak postępować zgodnie z instrukcją obsługi i zachować ostrożność w obchodzeniu się z płomieniem.

Zapalenie kominka lub przytulnej świecy jest zawsze obowiązkiem. Trzymaj dzieci oraz zwierzęta domowe z daleka i nie pozwól, aby TenderFlame palił się bez nadzoru. Od prawie 10 lat TenderFlame zdobywa przyjaciół i klientów w całym regionie skandynawskim i Europie.